Sched.com Conference Mobile Apps
SKUP 2019 has ended
Create Your Own Event
SKUP 2019
-
Saved To
My Schedule
Schedule
Simple
Expanded
Grid
By Venue
Speakers
Attendees
Search
or browse by date + venue
Avansert datajournalistikk
Grunnleggende datajournalistikk
Hverdagsgraving
Lær av vinnerne
Ledelse
Økonomi
Pause
Slik gjorde vi det
Søk
Underholdning
Popular
menu
Menu
Schedule
Speakers
Attendees
Search
Torunn A. Aarøy
Bergens Tidende
Journalist
Dag Aasdalen
NRK Østlandssendingen
Journalist
Tone Sofie Aglen
Adresseavisen
Redaktør
Eva Akerbæk
Faktisk
Faktasjekker
Syed Ali Shahbaz Akhtar
NRK Rogaland
Journalist
Espen Andersen
NRK
Journalist og utvikler
Ken Armstrong
ProPublica
Journalist
Ada Sofie Austegard
Helena Bengtsson
SVT
Dataredaktør
Connie Bentzrud
Fædrelandsvennen
Journalist
Jeppe Laursen Brock
Politiken
Journalist
Elisabeth Bumiller
The New York Times
Journalist
Anders K. Christiansen
VG
Journalist
Carl Alfred Dahl
Aftenposten
Journalist
Kristoffer Egeberg
Faktisk
Redakør
Henning Carr Ekroll
Aftenposten
Lajla Ellingsen
Adresseavisen
Journalist
Øyvind Engan
VG
Journalist og programmerer
Anders Grimsrud Eriksen
Bergens Tidende
Journalist
Arnulf Eriksen
Direktoratet for økonomistyring
Fagansvarlig
Hege Moe Eriksen
NRK
Programleder
Henk van Ess
Bellingcat UK
Investigative Team Amsterdam, Netherlands
Steffen Fjærvik
Steffen Fjærvik Consulting
Eiliv Frich Flydal
Dagbladet
Journalist
Yvonne Fondenes
TV 2
Programleder
Andreas Bakke Foss
Aftenposten
Journalist
Kristine Foss
Norsk Presseforbund
Juridisk rådgiver
Ingrid Fredriksen
Bergens Tidende
Journalist
Thomas Frigård
Kommunal Rapport
Journalist
Jan Gunnar Furuly
Aftenposten
Journalist
Trude Furuly
NRK Nyheter
Journalist
Emma Clare Gabrielsen
Dagens Næringsliv
Journalist
Adam Goldman
The New York Times
Journalist
Christo Grozev
Bellingcat
Seniorforsker
Tinna Gudmundsdottir
Dagens Næringsliv
Redaksjonssjef
Hege Løvdal Gulseth
Varden
Nyhetsredaktør
Øyvind Gustavsen
NRK
Journalist
Tora Bakke Håndlykken
VG
Nyhetsredaktør
Asle Hansen
Dagbladet
Journalist
Inger-Lise Hansen
NRK Sørlandet
Reportasjeleder
Jan-Erik Fjukstad Hansen
Direktoratet for økonomistyring
Seniorrådgiver
Nils Hanson
FGJ
Senior Producer
Ola Haram
VG
Journalist
Elisabeth Berg Hass
Kvinnheringen
Journalist
Maria Hasselgård
NRK
Journalist
Vibeke Haug
NRK
Redaksjonssjef
Frank Haugsbø
VG
Journalist
Gunn Kari Hegvik
VG
Journalist
Siren Henschien
TV 2
Journalist og programleder
Linn Kongsli Hillestad
Dagbladet
Redaksjonssjef
Ingeborg Rygh Hjorthen
NRK
Researcher
Kristine Holmelid
SUJO, Senter for Undersøkende Journalistikk
Reportasjeleder
Adriana Homolova
KRO-NCRV
Data Journalist
Rønnaug Jarlsbo
Dagbladet
Journalist
Arne Jensen
Norsk Redaktørforening
Generalsekretær
Jan William Johnsen
NTNU
Doktorgradsstipendiat
Per Arne Kalbakk
NRK
Redaktør
Ida Kalheim
TV 2
Faktasjef
Mina Liavik Karlsen
Faktisk
Faktasjekker
Alexander Killingberg
Fosna-Folket
Redaktør
Svein Kjølberg
VG
Coach
Karen Anna Kleppe
Kvinnheringen
Journalist
Anders Sooth Knutsen
VG
Avdelingsleder
Tarjei Leer-Salvesen
Fædrelandsvennen
Journalist
Tone Lensebakken
Varden
Journalist
Henrik Lied
NRK Beta
Utvikler
Hanne Løvik
Institutt for Journalistikk
Fagmedarbeider
Frederik Brun Madsen
Danmarks Radio
Journalist
Per Christian Magnus
SUJO, Senter for Undersøkende Journalistikk
Senterleder
Shazia Majid
VG
Journalist
Lina Makboul
SVT
Journalist
Grete Lien Metlid
Oslo-politiet
Gard Lehne Borch Michalsen
E24 Dine Penger
Publisher
Kaja Staude Mikalsen
NRK Østlandssendingen
Journalist
Jens Mikkelsen
Sydsvenskan
Journalist
Maria Mikkelsen
VG
Journalist
Øystein Milli
VG
Krimsjef
Jonas Mjaaland
Fædrelandsvennen
Nyhetsredaktør
Nicola Naber
Der Spiegel
Journalist
Lasse Nederhoed
Teddy TV
Redaktør
Jonas Nilsson
Adresseavisen
Utvikler
Oddny Ruud Nordvik
Romerike revisjon
Ass. revisjonssjef
Mona Grivi Norman
VG
Journalist
Jørn Norstrøm
NRK
Fotograf/klipper
Ina Lindahl Nyrud
Norsk Journalistlag
Advokat
Bernt Olufsen
SKUP-juryen
Ole Petter Pedersen
Kommunal Rapport
Utviklingsredaktør
Leonid Ragozin
Independent Journalist
Kjetil Reithaug
Arkivverket
Fagdirektør
Renate Rognan
NRK
Grafisk designer
Kristoffer Rønneberg
Aftenposten
Journalist
Ingerid Salvesen
Silje Sjursen Skiphamn
Faktisk
Journalist
Josef Šlerka
Faculty of Arts in Prague
Head of New Media Studies
Karianne Solbrække
TV 2
Nyhetsredaktør
Mohamed Soltan
The Human Rights Initiative
Utviklingsdirektør
Espen Sørmo Strømme
NLA Mediehøgskolen Gimlekollen
Høgskolelektor
Vanja Strømstad
Monster Entertainment
Produsent
Mads Nyborg Støstad
NRK Dokumentar og samfunn
Journalist
Kjetil Sæter
Dagens Næringsliv
Journalist
Patrick da Silva Sæther
NRK Dokumentar og samfunn
Fotograf
Simen Sætre
Forfatter
Einar Takla
DNX Studio
Produkt- og utviklingssjef
Torger Tengs
Serena Tinari
Investigativ.ch
Chair
Markus Tobiassen
Dagens Næringsliv
Journalist
Bjørnar Tommelstad
VG
Journalist
Amund Trellevik
High North News
Journalist
Marianne Tønset
Adresseavisen
Journalist
Bruno Stagno Ugarte
Human Rights Watch
Deputy executive director
Isabelle Valette
VG
Data Scientist
Vegard Venli
NRK
Journalist
Jonas Alsaker Vikan
Adresseavisen
Journalist
Andreas Wahl
NRK
Programleder
Leif Welhaven
VG
Kommentator
Hanne Wien
Kommunal Rapport
Journalist
Rune Ytreberg
Dagens Næringsliv
Journalist
Olga Yurkova
StopFake.org
Journalist and co-founde
Jessica Ziegerer
HD-Sydsvenskan
Editor and Reporter. Boardmember FGJ.
Agne Ødegaard
Adresseavisen
Utvikler
Øyvind Ødegaard
Arkivverket
Forskningskoordinator
Kjetil Østli
Harvest
Redaktør